Skapaskolan 2018 | HappyFilm
11579
post-template-default,single,single-post,postid-11579,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

HappyFilm

Jag och Mats upplever #skapafemman som en underbar grupp och vi älskar vårt dagliga jobb med våra elever, era barn. Ibland känns det som om bilden av verksamheten utifrån inte riktigt stämmer med vår bild, vi hör om föräldrar som oroar sig och tror att det är många konflikter och dåligt med arbetsro.

Vi tror att vi ibland delar för mycket av det som är problematiskt med er och för lite av det som är glädjefyllt. Därför kommer här en liten glädjespridarfilm som Google har gjort till mig från en helt vanlig arbetsdag.

We love you!

Etiketter:
Inga kommentarer

Skriv en kommentar